Kallid sõbrad!
Heategevusfond Inglitiib on loodud eesmärgiga aidata raskete haigustega lapsi. Kingkigem igale haigele lapsele lootust terveks saamisele, kuna haige lapse vanemate jaoks on kõige tähtsam oma lapse tervis ja naeratus. Isegi Teie kõige tagasihoidlikum panus on tajutav toetus nendele, kes seda vajab. Täname siiralt kõiki, kes toetavad meie algatust. Lugupidamisega MTÜ Inglitiib meeskond

Lika Dorofeeva

Lika Dorofeeva

Lika. 8-aastaту, Kohtla-Järve
Spastiline tetrapleegia
On vajalik operatsioon ja taastusravi

Lika on väga lahke ja sõbralik tüdruk. 5. juunil 2015 sai Lika 8-aastaseks.

Sündides oli Likal “hundikurk”, tsüst keelel ja kasvaja kurgus. Tsüst eemaldati, kaks korda tehti suulae plastika, kuid suulagi ei ole siiani kokku kasvanud, on vaja teha korduv operatsioon. Kasvaja kurgus põhjustas Lika lämbumist 4 korda, pärast kolmandat kliinilist surma (mis kestis pool tundi) ei saa ta iseseisvalt istuda, käia, roomata ega rääkida. Tüdruk ei saa süüa tavalist toitu, ema peab seda püreestama. 6 aastat tagasi eemaldati kasvaja, kulus aastaid taastusraviks, aasta aega oli Lika kopsude kunstlikul ventilatsioonil, aasta trahheostoomiga kurgus. 
 

Seni kuni Lika on veel väike, on tal suur potentsiaal. On vaja tegeleda tema oskuste arendamisega ning iga aastaga on tüdrukul üha vähem võimalusi saada tulemusi taastusravi läbimisel.

Kogu lootus on teie abile. Raha Lika raviks saab kanda Swedpanga kontole EE192200221060952375 Dorofeeva Lika, S.W.I.F.T kood HABAEE2X.